Suzuki Shell Moto Szkoła 2013

Suzuki Motor Poland zaprasza na kolejne kursy Suzuki Shell Moto Szkoły organizowane w trosce o bezpieczeństwo posiadaczy motocykli* Suzuki.

W trakcie zajęć uczestnicy kursu będą mogli doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy motocyklem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cena kursu to 150 zł. Zajęcia odbywają się w 6-12 osobowych grupach w soboty lub w niedziele na terenie całego kraju i mają charakter jednodniowego szkolenia, według następującego planu:

• 10.00-10.15 rozpoczęcie szkolenia
• 10.15-11.00 część teoretyczna szkolenia
• 11.00-14.00 pierwsza część praktycznego szkolenia
• 14.00-14.40 przerwa na lunch
• 14.40- 18.00 druga część praktycznego szkolenia
• 18.00 zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów Suzuki Shell Moto SzkołaNa koniec szkolenia, każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający ukończenie kursu.


Charakterystyka szkolenia:

Kurs pierwszego stopnia w SSMS przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących motocyklistów - jego przebieg dostosowywany jest do poziomu umiejętności uczestników.

Celem szkolenia jest wypełnienie luki w systemie kształcenia kierowców. Instruktorzy uczą efektywnej i bezpiecznej jazdy motocyklem poprzez praktyczne ćwiczenia, takie jak: pokonywanie zakrętów, manewrowanie, omijanie przeszkód oraz awaryjne hamowanie.
Program skoncentrowany jest na jeździe szosowej, ale również użytkownicy enduro znajdą w nim wiele przydatnych elementów techniki jazdy. Na koniec szkolenia, każdy z uczestników otrzyma certyfikat.
Wymagania dotyczące ubioru uczestników szkolenia:

1. Kurtka skórzana lub tekstylna, wyposażona w protektory ramion, łokci i pleców (ew. zamiast protektora pleców tzw. "żółw");
2. Spodnie skórzane lub spodnie tekstylne, wyposażone co najmniej w protektory kolan;
3. Rękawice motocyklowe;
4. Kask z atestem;
5. Buty chroniące kostkę;
6. Motocykl uczestnika powinien być zarejestrowany i posiadać ubezpieczenie OC


Kontakt z Suzuki Shell Moto Szkołą

Janusz Czaja, tel.: 607 27 90 58.
motoszkola@op.pl

*szkolenie organizowane tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki.
Partnerzy Suzuki Shell Moto Szkoły:

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube