Gwarancja

Suzuki Motor Corporation posiada swoje fabryki w różnych częściach świata i może się poszczycić ponad 80-letnim doświadczeniem w zakresie produkowania motocykli i samochodów, a także w zakresie technologii inżynieryjnej. Przy produkcji swoich wyrobów Suzuki używa wypróbowanych materiałów, nowoczesnej technologii oraz komputerowo sterowanego procesu wytwarzania; wszystko po to aby stworzyć pojazdy jak najłatwiejsze w użyciu oraz jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu.
Każdy nowy model Suzuki przeszedł długą drogę, począwszy od wnikliwych badań obejmujących wymagania naszych Klientów, kończąc na testach wytrzymałościowych, po to aby jazda motocyklem, motorowerem czy ATV Suzuki była dla Państwa satysfakcjonująca.


WARUNKI GWARANCJI:

Suzuki Motor Poland Sp. z o. o. udziela gwarancji bez limitu przebiegu kilometrów na nowe, sprzedane pojazdy, w następujących okresach:

  • motocykle i motorowery - 2 LATA GWARANCJI,
  • modele offroad (terenowe), dotyczy np. DR-Z400E - 3 MIESIĄCE GWARANCJI,
  • czterokołowe modele ATV - dla użytku zarobkowego 12 MIESIĘCY, dla użytku osobistego 24 MIESIĄCE,
  • pojazdy dla dzieci - 6 MIESIĘCY,

Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dealerów.

Suzuki zaleca serwisowanie oraz dokonywanie napraw gwarancyjnych w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) należącej do Autoryzowanego Sprzedawcy, u którego dokonano zakupu. Autoryzowany Sprzedawca z reguły dysponuje wszelkimi informacjami dotyczącymi danego pojazdu, dzięki czemu będzie w stanie zapewnić Państwu najlepszą pomoc.


EUROGWARANCJA

Eurogwarancja ma zapewnić bezpieczne i komfortowe podróżowanie przez kraje wymienione w dołączonym do instrukcji obsługi spisie europejskich dealerów Suzuki (obejmuje ona większość krajów europejskich). Eurogwarancja ma na celu jedynie zapewnienie opieki serwisowej w nagłych przypadkach i awariach, aby możliwe było kontynuowanie podróży lub bezpieczny powrót do kraju, gdzie ew. naprawa zostanie zakończona. Eurogwarancja Suzuki jest ważna jedynie dla pojazdów, których karta gwarancyjna została zarejestrowana w systemie gwarancyjnym Suzuki Motor Poland i nie upłynął jeszcze jej termin ważności. Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dealerów.

Lista dealerów w Europie


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube