Scooter
Suzuki Address 2015

Niezwykle oszczędny silnik: 1,96 l/100km w cyklu WMTC
Silnik cechując się wyjątkowo niskim tarciem wewnętrznym pozwala nowemu skuterowi ADDRESS uzyskać niespotykane połączenie osiągów z niskim zużyciem paliwa. Zoptymalizowane kąty ustawienia zaworów i kanału dolotowego, w połączeniu z inteligentnym układem wtrysku paliwa, przekonstruowanym wałem korbowym i rolkowymi dźwigienkami rozrządu czynią z Suzuki ADDRESS nie tylko połączenie osiągów i ekonomii, ale także wzór cichobieżności. Skuter wyposażono w duży zbiornik paliwa o pojemności 5,2 litra, co przy zużyciu 1,96 l/100km* przez bardzo oszczędny silnik o pojemności 113 cm3, pozwala nowemu ADDRESSowi uzyskiwać zasięg nawet do 255 km na jednym tankowaniu.

Komfort
Nietrudno zostać zauważonym, gdy dosiada się pojazdu o tak ostrych, młodzieżowych i atrakcyjnych kształtach, jak ADDRESS. Jego uniwersalny wygląd przyciąga spojrzenia nie tylko osób z najbliższej okolicy, Taki pojazd zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawi, na każdej drodze – blisko, czy daleko od domu. Dysponując zaskakującym przyspieszeniem i zadowalając się niewielką ilością paliwa, Suzuki ADDRESS oferuje przestrzeń bagażową o objętości 20,6 litra, co z powodzeniem wystarczy do pomieszczenia kasku i motocyklowej kurtki. Zarówno po lewej stronie (600 ml), jak i po prawej (500 ml) umieszczono schowki kieszeniowe zapewniające sporo miejsca na drobiazgi. Solidny dodatkowy zaczep pozwala na przewóz różnych toreb. Do tego miejskie wymiary pojazdu czynią z każdej jazdy – nawet do szkoły, do biura, czy na zakupy – całkiem dobrą zabawę.

Pozycja kierowcy
Nowe opływowe kształty zwymiarowano tak, by szczególnie dobrze służyły wygodzie kierowcy. Co więcej, ADDRESS posiada na tyle obszerną podłogę, by kierowca mógł dostosować pozycję stóp do swoich wymagań.

Linie charakterystyczne nadwozia
Starannie zaprojektowane krawędzie i smukłe linie biegnące wzdłuż nadwozia, aż do osłon nóg i do błotnika, nadają skuterowi niepowtarzalnej młodzieńczej osobowości, która sprawia, że ADDRESS nawet optycznie wyróżnia się werwą i witalnością.

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube